KURUMSAL

BİZ KİMİZ.?
Max Bilgisayar, kaliteli hizmeti, dürüst ticaret ahlakı, bilgili ve tecrübeli ekibi ile 'müşteri memnuniyeti' ilkesini kendisine prensip edinmiştir. Çalışanları ve müşteriyle olan ilişkilerinde alışveriş yaptığı tüm kurum, kuruluş ve kişilerle dost olmayı, satış öncesi ve sonrası hizmetlerini üst düzeyde tutmayı kendisine hedef olarak belirlemiştir. Her projede, tüm aşamaları hassasiyetle planlayan Max Bilgisayar, iş geliştirme konusunda bütün aşamaları düzenli bir şekilde takip etmektedir.
FAATLİYETLERİMİZ
Max Bilgisayar 2003 yılında Diyarbakır’da kuruldu. Kurulduğu günden bu güne teknolojinin takipçisi olmuştur. Son yıllarda da bir yandan Yazılım sektöründe faaliyet yürütürken, diğer taraftan Güvenlik Ürünleri, Network kurulumu, Firewall kurulumu, Otomatik Geçiş Sistemleri faaliyetlerini sürdürmektedir. Son 5 yıl içerisinde yaptığı projelerle sektörün her alanında öncü firmalardan biri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Sektörde üstlendiği tüm projeleri başarı ile tamamlayan firmamız halen aynı ofiste hizmetlerine devam etmektedir.

'Max Bilgisayar, kaliteli hizmeti, dürüst ticaret ahlakı, bilgili ve tecrübeli ekibi ile 'müşteri memnuniyeti' ilkesini kendisine prensip edinmiştir. Çalışanları ve müşteriyle olan ilişkilerinde alışveriş yaptığı tüm kurum, kuruluş ve kişilerle dost olmayı, satış öncesi ve sonrası hizmetlerini üst düzeyde tutmayı kendisine hedef olarak belirlemiştir.'