VEGA YAZILIM

MENÜ
Kurumsal Profil
Referanslar
Sektörler
BAĞLANTILAR
Vega Yazılım Sitesi
info@vegayazilim.com.tr
İŞBİRLİĞİMİZ
Max Bilgisayar, 2012 yılından itibaren Vega Yazılım Diyarbakır Yetkili Bayi ve Servisliğiyle Yazılım sektörüne hızlı bir başlangıç yapmıştır. Gerek Diyarbakır’da önceden Vega Yazılım Ticari Programlarını kullanan müşterilere vermiş olduğu hizmetlerle ve gerekse yeni müşteri portföyüyle Diyarbakır’da Vega Yazılım’ın kullanırlığını artırmayı amaçlamaktadır.
REFERANSLAR
Vega Yazılım işbirliğiyle Max Bilgisayar olarak çözüm getirdiğimiz bazı firmalar;

Can Küp Şeker : Diyarbakır’da küp şeker üretimi yapan Can Küp Şeker firmasına da başarılı bir uygulama gerçekleştirilerek Vegawin Erp ile ticari program kullanımına ilk bizimle başlamışlardır.

Gazioğlu Pastaneleri : Diyarbakır’ın Pastane deyince ilk akla gelen firmalarından Gazioğlu Pastaneleri, Çamlıca Merkez şubesiyle ilk defa Vega Şef’im programıyla ticari program kullanımına geçiş yapmıştır. Gerek Tartılı ürünler ve gerekse adetli ürünlerin satışı ve takibi başarılı bir uygulama gerçekleştirerek dijital ortama aktarılmıştır. İlerleyen süreçlerde bu uygulamayı Gazioğlu Pastaneleri’nin diğer şubelerinde de gerçekleştirilecektir.

Elit Yemek Fabrikası : Diyarbakır’ın gözde yemek fabrikalarından Elit Yemek Fabrikası’na Vegawin Üretim Ticari Programını başarılı bir uygulama ile hayata geçirmiştir. Hammadde takibi, üretim departmanları ve ürünün satışa hazır hale getirilmesi, müşteri hesapları takibi ile Vegawin Üretim ile yapmaktadırlar.

Buket Lahmacun CeylanPark : Ceylanpark Alışveriş Merkezi’nde faaliyet yürüten Buket Lahmacun da tercihini Vega Yazılım’dan yana kullandı ve Vegarson Programıyla Fast Food tarzında hizmet vererek, iş yoğunluğunu Vegarson ile hafifletmeyi başardı.

Merve Optik : Diyarbakır’ın en ünlü gözlük ve lens merkezlerinden Merve Optik, ticari program tercihini Vega Yazılım’dan yana kullandı.Shopstar programı ile 4 şubesi ile eşzamanlı bir şekilde program kullanımını başlattı. Tüm ürünlerinin barkodlu olarak satışını gerçekleştirerek, tüm veri takibini Shopstar üzerinden yapmaktadır.


'Max Bilgisayar, kaliteli hizmeti, dürüst ticaret ahlakı, bilgili ve tecrübeli ekibi ile 'müşteri memnuniyeti' ilkesini kendisine prensip edinmiştir. Çalışanları ve müşteriyle olan ilişkilerinde alışveriş yaptığı tüm kurum, kuruluş ve kişilerle dost olmayı, satış öncesi ve sonrası hizmetlerini üst düzeyde tutmayı kendisine hedef olarak belirlemiştir.'